مشخصات فنی:

درهای سریع بالا رونده  به دو صورت اجرا می شوند:

1.رول آپ ROLL UP

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 این نوع درها به عنوان جداکننده دو سالن از هم جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و تبادل حرارت کاربرد دارند. حداکثر عرض قابل اجرا ۴ متر می باشدو ارتفاع محدودیتی ندارد. سرعت باز و بسته شدن  یک متر در ثانیه می باشد. در های رول آپ حول محوری به قطر ۱۲ سانتیمتر می گردد و حداکثر فضایی که اشغال می کند ۳۰ سانتی متر می باشد.

2. فلکس آپ FLEX UP

PAW-FLEX (18)

این نوع در هارا به عنوان در های بیرونی ،در مجاورت بادهای شدید نیز می توان استفاده کرد.قابل اجرا تا عرض ۱۰ متر بصورت یکپارچه و ارتفاع نا محدود می باشند. سرعت باز وبسته شدن نیم متر در ثانیه می باشد. در های فلکس آپ بصورت پله ای و به موازات هم جمع می شوند و بعد از جمع شدن ۷۰ سانتی متر فضا اشغال می کنند.

جنس در های سریع بالا رونده از پی وی سی الیافدار ۹۵۰ گرمی با رنگهای متنوع و یا از پی وی سی شفاف می باشد. با توجه به سبکی جنس این نوع درها و استحلاک پایین، این  درها قابلیت تردد نامحدود را دارا می باشند.

تابلو فرمان دیجیتالی طراحی شده توسط سپیداک این امکان را به مشتریان می دهد تا انواع برنامه هایدلخواه و متناسب با کاربری محل موجود را انتخاب نمایند . برای مثال با کمک از سیستم القایی که جلوی در روی زمین کارسازی می شود به راننده لیفتراک یا هر گونه وسیله نقلیه این امکان را می دهد تا بدون پیاده شدن یا استفاده از هر گونه کنترل از این در عبور کند.

کاتالوگ ها

تماس با ما

تهران-بزرگره آزادگان-نرسیده به پل صنیع خانی-بازار بزرگ آهن-مکان :فاز سوم شرقی-روبروی بانک پارسیان - پلاک 538

info@sesaco-co.com

021-55509719 , 55509720 , 09124224058

بامدیریت قربانی